ČEKÁ NA VÁS VZRUŠUJÍCÍ DOBRODRUŽSTVÍ!


ČEKÁ NA VÁS VZRUŠUJÍCÍ DOBRODRUŽSTVÍ!

 

Prague-Hilton-1

POHLCUJÍCÍ KULINÁŘSKÁ CESTA S 3D EFEKTY

Hilton Prague Vás zve na nejlepší kombinaci zábavy a kulinářského zážitku v pohlcující světoznámé show nejmenšího kuchaře světa - Le Petit Chef!

Prosíme, berte na vědomí, že v restauraci jsou k dispozici stoly pro 2, 4 nebo pro 8 osob. Pokud máte rezervaci pro více než 4 osoby, prosím kontaktuje nás ohledně zarezervování salónku. V případě, že je salónek již zarezervován, budete usazeni u oddělených stolů.

 

Le Petit Chef Around the world

LE PETIT CHEF - NEJMENŠÍ KUCHAŘ SVĚTA!

Vychutnejte si nezapomenutelný zážitek s lahodným jídlem a úžasnou zábavou, který ohromí Vaši představivost. Hilton Prague a Le Petit Chef Vás zvou k nejlepšímu kinematografickému zážitku a dvouhodinové gastronomické cestě.

Díky nejmodernější technologii 3D mappingu budou mít hosté možnost následovat nejmenšího kuchaře světa při jeho kulinářském dobrodružství. Hosté si mohou vybrat mezi několika druhy menu: LE PETIT CHEF CLASSIC, LE GRAND CHEF, LE PETIT CHEF VEGATARIAN,  LE PETIT CHEF VEGAN a  LE PETIT CHEF JUNIOR.

K dispozici je i vegetariánská a veganská varianta menu nebo možnost výhodného balíčku zahrnující taktéž ubytování na jednu noc v hotelu Hilton Prague.

Pro děti od 5 let do 12 let je připraveno dětské menu LE PETIT CHEF JUNIOR.

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle: (+420) 224 842 125.

Vše
Videa
Galerie

Více informací

Speciální nabídka

LE PETIT CHEF CLASSIC & SWEET DREAMS PACKAGE

Zakončete fantastický večer kvalitním spánkem! Zůstaňte v Hilton Prague i po večeři a zarezervujte si unikátní gastronomický zážitek v balíčku s pokojem již dnes! 

7,279 Kč pro dvě osoby, cena zahrnuje DPH a servisní poplatek 

Tento balíček zahrnuje Le Petit Chef Classic menu pro 2 osoby, stejně jako noc pro dva v den večeře v nově zrenovovaném pokoji hotelu Hilton Prague. Cena zahrnuje DPH a snídani, nazarhnuje městský poplatek. Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle: (+420) 224 842 125.

 DORTY

490 Kč pro 2 osoby  | 

**Vybraný typ dortu prosím zadejte jako poznámku při vytváření rezervace. Na výběr jsou následující možnosti:

Chocolate truffle dort

Dort musí být objednán nejpozději 48 hodin před datem rezervace. Pokud není příchuť vybrána hostem, je volba na uvážení hotelu.

 


*Prosíme, berte na vědomí, že v restauraci jsou k dispozici stoly pro 4 nebo pro 8 osob. V případě, že děláte rezervaci pro 2 osoby, můžete být usazeni s jinou dvojicí. Pokud máte rezervaci pro vice než 4 osoby, je pravděpodobné, že budete usazeni k dvěma odděleným stolům.

Cena zážitku zahrnuje představení, uvítací přípitek a 5ti chodové menu. Cena nezahrnuje nápoje objednané v restauraci.

Vstup je povolen dětem od 5ti let v doprovodu rodiče. Pro děti od 5 let do 12 let je připraveno dětské menu LE PETIT CHEF JUNIOR.

Impressum / Contact - Datenschutz / Privacy Policy

(c) 2020 - 2021 lepetitchef.de